Apie: pagrindiniai klausimai.

  • tw-mapKas aš tokia? Esu  16m. moksleivė iš Vilniaus, mokiausi Žirmūnų gimnazijoje. 2015 – 2016 mokslo metus leidžiu Taipėjuje (Taivano sostinėje). Čia atvykau su RYE (Rotary Youth Exchange) programa.
  • Kodėl Taivanas? Taivanas yra Kinijos respublika, tai – sala šalia Kinijos. Didžiausios motyvacijos vykti buvo: kalba kultūra ir šiltas klimatas.
  • Ką aš čia veikiu? Taivane kaip ir Vilniuje einu į mokyklą, bet tai – Vocationial school, tokio tipo kaip pas mus yra profesinės mokyklos. Mokausi kinų kalbos, makiažo, masažo, muzikos, o pati mėgstamiausia pamoka – vakarietiško maisto gaminimas.

Jei norite sužinoti daugiau apie Taivaną arba Taipėjų, taip pat galite paskaityti šiuos du tinklaraščius:

  • https://laaabas.wordpress.com/ lietuvis nuo 2008m. studijavęs Taipėjuje, Taivane aprašo viską gana paprastai su nuotraukomis. Šiuo metu jau leidžia laiką kitur, bet senesniuose jo įrašuose rasit viską ko jūsų širdis geidžia: ir kultūrą, ir maistą, ir religiją ir studijavimo įdomybes.
  • https://metaitaivane.wordpress.com/ lietuvė moksleivė, su ta pačia kaip mano mainų programa praleidusi 2014-2015 mokslo metus Taivane. Ji gyveno kitoje Taivano vietoje, tad verta paskaityti.
  • http://hungryintaipei.blogspot.tw/ angliškas tinklaraštis apie maistą Taipėjuje, bet jei nežinau kur valgyti ar noriu išbandyti ką nors naujo ir egzotiško – tai mano gidas.
  • http://haphazardlyous.blogspot.tw/ angliškas tinklaraštis ir daugiau susijęs su autoriaus gyvenimo būdu bei stiliumi, bet kadangi autorius yra vienas geriausių mano keliavimo kompanjonų Taivane ir taip pat geras fotografas, siūlau pasigrožėti bent nuotraukomis.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s